Cariere

Honda Nord este în continuă dezvoltare

Căutăm oameni pasionați de domeniul auto, orientați spre clienți și care își doresc să se dezvolte profesional. În schimb, noi le oferim un mediu de lucru atractiv, sansa dezvoltării profesionale și beneficii pe măsură.

MECANIC AUTO

Candidatul ideal:

  • Calificare profesionala in domeniu;
  • Minim 2 ani experienta ca mecanic auto;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Simt al raspunderii, atentie la detalii, corectitudine si integritate.

Descrierea job-ului:

Executa operatii de diagnoza, intretinere si reparare a autoturisme, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru, in vederea realizarii conformitatii autovehiculului si satisfacerii cerintelor si asteptarilor clientilor.

Oferta:

  • Salariu atractiv;
  • Asigurare medicala Regina Maria;
  • Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist.

SPALATOR AUTO

  • Atent la detalii;
  • Ordonat;
  • Atitudine pozitiva;
  • Conditie fizica buna;
  • Simt al raspunderii.

Descrierea jobului:

  • Executa lucrari de curatare a autovehiculelor;